Los Montesinos

Los Montesinos to miejscowość ​​z dużymi i nowoczesnym plażami. Istnieje tam wiele barów, kawiarni i restauracji do wyboru, oraz mały targ, który otwarty jest tylko w piątki.  Piękny szlak turystyczny o nazwie Ruta Salada przyciąga wielu turystów.

a

Wspaniała hiszpańska wioska Los Montesinos oferuje możliwość zanurzenia się w kulturze hiszpańskiej, z widokiem na słone jezioro Las Salinas Torrevieja. Los Montesinos  i jej okolice mają do zaoferowania piękne plaże i widoki.

Otoczony przez gaje pomarańczowe i cytrusowe Los Montesinos, cieszy umiarkowany stopień turystyki, ale utrzymują się tutaj hiszpańskie tradycje.  Infrastruktura, szkoły i placówki medyczne, jak również sklepy i supermarkety są tutaj bardzo nowoczesne.
Los Montesinos to ukryty diament na Costa Blanca. Jest to miejsce gdzie wieczorem dzieci mogą spokojnie  się bawić. Jest tu bardzo bezpiecznie i cicho. Los Montesinos jest zorientowany na rodziny, które pragną wypocząć i znaleźć swój kąt. Nikt nie wraca stąd zawiedziony.

b

W Los Montesinos panuje ciepły i łagodny klimat, w grudniu, styczniu i lutym temperatury sięgają nawet 25°C.

Los Montesinos znajduje się zaledwie 35 minut od lotniska w Alicante. W najszybszy sposób możemy się tam dostać poprzez połączenia autobusowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *