Guardamar del Segura

We współczesnym świecie większość osób, jeśli tylko ma pieniądze kupuje nieruchomość w innym mieście bądź kraju. Postępujemy tak, gdyż inwestycja w nieruchomość to dobre rozwiązanie. W przyszłości te pieniądze się zwrócą, i to może nawet z nawiązką. Taką kupioną nieruchomość zazwyczaj wynajmujemy, aby nie stała pusta. Ostatnimi czasy ludzie coraz częściej takie nieruchomości kupują w Hiszpanii w regionie w Guardamar del Segura. Mając to na uwadze w tym artykule przedstawię dwa domy i dwa mieszkania na sprzedaż w regionie w Guardamar del Segura.

11.

DOMY

  1.  Wspaniały dom na prywatnym osiedlu z  terenami zielonymi i dwoma basenami. Na parterze jest garaż,  hall wejściowy, bardzo duża jadalnia z kominkiem i ganek z bezpośrednim wyjściem na tereny osiedlowe, prysznic, duża kuchnia z wyjściem na taras frontowy. Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki (jedna przy sypialni). Na drugim piętrze jest pralnia i weranda.

  2.   Luksusowe wille w stylu nowoczesnym w miejscowości Guardamar. Na działce znajduje się prywatny basen wielkości 4 m x 8m. Zlokalizowany 650 metrów od plaży, posiada widok na morze oraz prywatne miejsce parkingowe. Nieruchomości są zlokalizowane blisko centrum miasta, a więc jest dostęp do wszystkiego włączając w to jedną z najpiękniejszych plaż Costa Blanca.

MIESZKANIA

  1. Fantastyczny apartament o powierzchni 95m2 w kompleksie Medical Club. Widok na morze, basen, trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, taras garaż.

  2. Ekskluzywne mieszkania z dwoma sypialniami. Jedynie 800 metrów od pięknych plaż i sosnowego lasu w Guardamar, w odległości spaceru od wszystkich miejskich udogodnień. Zbudowane z najlepszych materiałów według najwyższych standardów, mają duże tarasy, dostęp do basenu osiedlowego i plac zabaw dla dzieci.

Ofert nieruchomości w regionie Guardamar del Segura jest o wiele wiele więcej. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem domu lub mieszkania musimy sami przejrzeć oferty i wybrać te, które nas najbardziej interesują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *